Город Львов
Достопримечательности, новости, события, погода, работа, недвижимость и т.д.
Главная » Статьи » Новое

Гасова Льямпа Меню Львов
гасова льямпа меню львов

Гасова лямпа / Gas Lamp 8,30

Отзывы клиентов (547)

Віталій Губайдулін Aпреля 16,

Персонал старається, але недостатньо! Грязно, кухня не смачна! Ретельніше ставтесь до гостей які вас відвідують. У вас все іде в гіршу сторону.

Anna Zelenskaya Aпреля 12,

zapr1voda Aпреля 1,

Саша Первунина Mарта 31,

Kseniia Baranova Февраль 15,

Elizaveta Maiorova Февраль 14,

Кав'ярні Львова

Львів – загадкове місто, багате своєю історією та архітектурою, яке пронесло крізь століття неповторні чари середньовіччя, увібравши в себе усю містику легендарних епох, героїчних подвигів та захоплюючих інтриг. Кожна вуличка, кожен провулочок, кожен закапелок старого Львова манить львів’ян та гостей міста не лише своєю історичною атмосферою, а й неповторними атракціями та різноманітними цікавинками, які втілені у інтер’єрах місцевих кнайп. Сьогодні ці оригінальні кав’ярні та ресторанчики – це одна із візитних карток Львова. Який би заклад з числа авторських концептуальних ресторанчиків мережі ФЕСТ Ви не обрали, можете бути впевненими, що він неодмінно залишить в вашому серці частинку неповторної атмосфери старого Левового міста.

Чи не найпопулярнішою кнайпою Львова на сьогоднішній день є славнозвісна «Криївка». Розташувалося це оригінальне, підпільне кафе за адресою пл. Ринок, 14. Інтер’єри закладу оформлені у стилі повстанського підпільного руху, скрізь розвішані елементи побуту, воєнний одяг та зброя того часу. Не менш оригінальною тут є і кухня, страви якої, окрім чудового смаку, запам’ятаються Вам ще й неповторними назвами, такими як: салат «Гостинна Гіляка», бульба печена вмундирах з салом «Свято в лісі» пивний таріль «Палаючі набої» та ще багато інших. Заклад працює щодня цілодобово. Контактний телефон: 050-43-063-54.

В одній із львівських кам’яниць по вул. Староєврейській, 48 розташувався наймістичніший ресторан Львова – «Дім Легенд». Основною тематикою закладу є відтворення легенд старого міста. Кожен зал ресторану оформлений відповідно до окремої, суто львівської, особливості – львівських левів, часу, звуків, бруківки, річки Полтви, ѓвари, бібліотеки. Родзинкою ресторану є його оглядовий майданчик на даху будинку з летючою машиною та бронзовою фігурою сажотруса на комині. Двері цього закладу відкриті для Вас з 11.00 до 2.00, тел. 050-430-29-24.

В 2009 р. у Львові, на вул. Сербській, 3 відбулось відкриття найсолодшого закладу міста – «Львівської майстерні шоколаду». З моменту відкриття він залишається одним з найпопулярніших і найвідвідуваніших місць туристичного Львова. Щодня з 9.00 год. ранку і до 22.00 двері майстерні широко відкриті для усіх гостей, а запашний аромат гарячого шоколаду невпинно манить перехожих. На першому поверсі Ви зможете на власні очі побачити техніку виготовлення шоколадних виробів різної форми та величини. Другий, третій та четвертий поверхи повністю переобладнані в єдиний у своєму роді «шоколадний супермаркет». Тел. 050-43- 60-33 067-340-22-67.

Ще однією неповторною атракцією Львова, що ввійшла до переліку найцікавіших та найвідвідуваніших закладів Львова є найдорожча ресторація Галичини – «Масонська ложа». розміщена на площі Ринок, 14 (одразу над входом до Криївки). Оформлення ресторану приємно вражає атмосферою таємничості і розкоші. В інтер’єрах щедро використовуються елементи масонства – однієї з найвпливовіших таємних організацій Європи. Проте, не рекомендуємо замовляти страви, попередньо не ознайомившись з цінами, адже не даремно, цей заклад назвали найдорожчою ресторацією. Ціни тут і справді «кусаються», якщо ж Ви тільки не виробили собі карточку Локаль, яка надасть Вам виключне право оплатити рахунок з 90-відсотковою знижкою… Години роботи ресторану: щодня з 11.00 до 02.00. Контактний телефон: 050-430-87-83.

Чергову креативну ідею використано в оформленні Галицької жидівської кнайпи «Під Золотою Розою». який став культовим місцем для поціновувачів єврейської культури. Ресторан відтворює затишок справжнього єврейського помешкання, з усіма типовими елементами. Ще однією особливістю ресторану є його меню, в якому повністю відсутні ціни. Це дає можливість відвідувачам проявити свій торгівельний талант та поторгуватися з офіціантами. Заклад розташований на вул. Староєврейська, 35, та відчинений для гостей щодня з 10.00 до 02.00. Контактний телефон: 050-370-38-63.

Чи не найекстравагантнішим закладом Львова, відомим далеко за його межами є славнозвісне кафе «Мазох». Розмістилась ця неординарна кнайпа в самому центрі міста (по сусідству із шоколадною фабрикою) на вул. Сербській, 7. В оформленні закладу відтворено інтимну атмосферу діяльності відомого поета Леопольда фон Захер-Мазоха, який народився, проживав та творив у Львові, і на основі його праць виник новий напрямок в психіатрії, названий «мазохізмом». Кухня ресторану повністю відповідає його тематиці, а назви страв та коктейлів здатні пробудити апетит та фантазію кожного поціновувача гострих відчуттів. Ресторан працює щодня з 11.00 до 2.00. Контактний телефон: 050-371-04-40.

Найбільша кав’ярня Львова – «Львівська копальня кави» розташувалася в самому центрі старого міста, на пл. Ринок, 10. Кав’ярня чудово відтворює кавові традиції міста, оскільки розташувалася прямо над єдиною в Україні шахтою, де видобувають справжні кавові зерна. Відвідувачам, які мають бажання опуститися в шахту, в обов’язковому порядку видається шахтарське спорядження. Кав’ярня працює щодня з 8.00 до 23.00, контактний тел. 067-670-61-06.

Уже добре відомий львів’янам та гостям міста, кавовий ресторанчик «Світ кави» розташувався в центрі міста на пл. Катедральній. Асортимент кавових сортів, широко представлений у закладі, приємно вразить навіть найвибагливішого гурмана цього запашного благородного напою. Десятки кавових рецептів, з гірчинкою, з кислинкою, з вершками та різноманітними додатками, чудово доповнюють фірмові десерти власного приготування на будь-який смак. Години роботи: 9.00-23.00. Контактний телефон: 032-297-56-75.

«Гасова лампа» – чергова креативна ресторація Львова, в основу якої покладено факт винайдення гасу у Львові. Скульптури винахідників цієї складової частини нафти, та гасової лампи, які свого часу спричинили справжню революцію в освітленні, Яна Зеха та Ігнатія Лукасевича зустрічають відвідувачів при вході до закладу, і стали улюбленцями туристів для фотографування. В залах ресторану на загальний огляд представлено близько 200 гасових ламп, інформаційні листи з описами цього винаходу та різноманітні світлини того часу. Адреса ресторану: вул. Вірменська, 20. Графік роботи: 11.00 – 2.00. Телефон для довідки: 050-430-14-51.

Ресторан «Гасовая лампа»

ул. Щирецкая, 36 (ТРЦ «Пивденный»)

Ресторан «Керосиновая лампа» во Львове — познавательный и незабываемых отдых!

Знаете ли вы, какими бывают керосиновые лампы, истории их создания и откуда вообще берется керосин? Если не знаете — загляните в ресторан «Керосиновая лампа» во Львове. если знаете — узнайте еще больше, попав сюда! Создатели керосина встретят Вас у входа и даже позволят с собой сфотографироваться и посидеть за столиком на улице.

Как видно на фото, история создания керосиновой лампы написана на стенах заведения, а образцы различных раритетных ламп, привезенные из многих уголков мира, расположены на всех этажах ресторана. Здесь даже в меню некоторые блюда названы «по-керосиновому». Цены в ресторане довольно приятные.

Еда и настойки, сделанные по рецептуре ресторана «Керосиновая лампа». сделают Ваше пребывание здесь вкусным, а множество интересной информации — познавательным и незабываемым!

Ресторан «Гасовая лампа» - Контакты

Гасова лампа

Історія гасової лампи

Deutsch English Polsky Русский

Сиру нафту (ропу) у Бориславі. що біля Дрогобича у Галичині. добували здавна. Її використовували як мастило для коліс возів аж до середини 19 ст. На той час Галичина зі столицею Львовом була провінцією Австро-Угорщини.

У 1852 р. власнику львівської аптеки Під золотою зіркою Петру Міколяшу бориславський корчмар Абрахам Шрейнер запропонував переробити ропу на горілку. Ця ідея наштовхнула аптекарів магістрів фармації Йоґана Зеха та Іґнація Лукашевича на думку очистити її шляхом дистиляції.

У 1853 р. вчені розробили метод хімічної очистки нафти та добування гасу, на що отримали австрійський патент. Взявши за основу олійну лампу, вони застосували гас як пальне для освітлення. Перші досліди з гасовими лампами супроводжувалися потужними вибухами і опіками.

Бляхар Адам Братковський вдосконалив винахід пристроєм регулювання ґноту та скляною оболонкою. Перша гасова лампа була схожою на олійну, але мала більший резервуар із товстої бляхи, а верх - зі слюди давала рівне полум я без кіптяви, світила набагато яскравіше, хоча була економнішою.

З березня 1853 р. така лампа освічувала вітрину аптеки Під золотою зіркою (тепер аптека № 24 на вул. Коперника, 1).

31 липня т. р. хірург міського шпиталю Заорський зробив термінову нічну операцію при світлі гасових ламп. Їх почали застосовувати для оcвітлення вулиць та будинків Львова.

У 1854 р. винахід був показаний на міжнародній виставці в Мюнхені і відзначе-ний спеціальною грамотою.

Шрейнер, зрозумівши, що ідея отримання дешевої горілки прогоріла , прихопив зразок лампи і подався до Відня, де продав його підприємцю Рудольфу Дітмару. Той вдосконалив лампу і розпочав її промислове виробництво і продаж.

Гасова лампа почала широко використовуватись спочатку в Австрії. У Відні такими лампами освітили вокзал та шпиталь, після чого за нею закріпилася назва віденська лампа . Згодом вона швидко підкорила Європу і Америку.

Після винайдення гасу видобуток нафти в околицях Борислава зростав шаленими темпами. Почався інтенсивний видобуток з впровадженням передових методів буріння за участю американських. французьких, канадських фірм. Упродовж короткого періоду часу Галичина раптом стала нафтовою столицею світу.

Становлення української нафтової промисловості та зародження робітничого руху яскраво описав Іван Франко у повісті Борислав сміється - одному з перших і найкращих соціальних творів світової літератури.

Проте з ростом видобутку на техаських і кавказьких нафтопромислах Галичина поступово втрачала свої позиції. На початку 20 ст. Галичина забезпечувала 5% світового видобутку нафти і посідала третє місце після США і Росії.

Винахід і швидке поширення гасової лампи в 2 половині 19 ст. і бурхливий розвиток нафтовидобувної промисловості у світі - одна з найважливіших подій в розвитку людської цивілізації.

Сьогодні про пріорітет львів ян нагадують: меморіальні матеріали у вітринах аптеки №24 і один з перших зразків гасової лампи в експозиції аптеки-музею Під чорним орлом , що на вул. Друкарській, 2.

А ще батярська пісенька і приказка, яку добре пам ятають корінні львів яни старшого віку:

власне таку маю посаду, як кондуктор при колії, що до лампи нафту лиє

аренда квартир Львов

Галицкая еврейская кнайпа «Под Золотой Розой» Адрес: Львов, ул. Староеврейская, 22. Время работы. 11.00 до 02.00.

Возле старой разрушенной синагоги проголодавшиеся путники найдут замечательный ресторан «Под Золотой Розой». Особенностью ресторана является тот факт, что в меню не указаны цены на блюда и услуги, а за конечную суму счета вы можете поторговаться. Интерьер и меню заведения составлены в лучших староеврейских традициях, а владелец заведения настоящий еврей по происхождению. Тут вы сможете отведать настоящей пейсеховки (водка из изюма), примерить шляпу с пейсами, а так же послушать живую клезмерскую музыку.

Ресторан «Крыивка» Адрес: Львов, площадь Рынок, 14 Время работы: круглосуточно.

Посещение ресторана напоминает маленькое театральное действие, невольным участником которого становится каждый посетитель. В заведении продумано все до мелочей: от постового на входе с игрой «пароль-отзыв», интерьера выдержанного в стиле подполья, до официанток-«связисток», типичной музыки и истинно национального меню. Так же вы сможете приобрести тут специфические сувениры: книги, открытки, комиксы и т.д. на партизанскую тематику.

Ресторан Кумпель Адрес: Львов, ул. Вынныченка, 6. Время работы: круглосуточно.

Само название «Кумпель» (что в переводе означает «компаньон, дружбан») говорит о том, что атмосфера в ресторане царит дружеская, располагающая к отдыху в хорошей компании. Отличительной особенностью заведения, является собственная пивоварня, и соответственно собственное живое пиво. В меню ресторана гурманы найдут для себя много изысканных и вкусных блюд, которыми славится «Кумпель». Владельцы позаботились так же о любителях пикантных холостяцких шалостей: в заведении стоит женский бюст, манипулируя с которым, вы имеете шанс не только продемонстрировать свое умение, но и получить бокал живого пива.

Пивоварня Старгород Адрес: Львов, ул. Римлянина, 1. Время работы: круглосуточно.

Один из лучших ресторанов города, с необыкновенно расслабляющей атмосферой. Любой, кто побывал здесь один раз, непременно захочет сюда вернуться. Владельцы учли потребности практически всех потенциальных посетителей, и продумали буквально все до мелочей. Например, любители пенного напитка найдут тут вкусное живое пиво, сваренное непосредственно в ресторане по старинным немецким и чешским рецептам. Любители футбола тоже не останутся в стороне - большое количество телевизоров со спортивными трансляциями не позволит пропустить ни одного острого момента. Для тех, кто пришел отдохнуть с детьми, тоже позаботились - по вечерам в ресторане работают аниматоры, которые развлекают юных посетителей, и не дают им скучать, пока родители наслаждаются кулинарными шедеврами и дружеским общением. Все эти нюансы сделают ваш отдых приятным и незабываемым.

Ресторан-кафе «Мазох» Адрес: Львів, вул. Сербська, 7. Время работы. 11.00 до 02.00.

Один из самых необычных ресторанов города. Его создание посвящено Леопольду фон Захер-Мазоху, легендарному писателю-концептуалисту, прародителю образа демонической женщины с плеткой. Здесь все от интерьера до названия блюд и напитков из меню пропитано изысканностью и страстью, и во всем прослеживаются нотки мазохизма. Стены ресторана украшены атрибутами мазохизма, а при входе услужливый персонал предложит вам выбрать свое орудие сладких пыток, которое останется с вами до окончания визита. Об этом заведении можно рассказывать очень долго, но передать царящую тут атмосферу все равно не получится. Посещение ресторана несомненно не оставит вас равнодушным, и вы еще долго будете рассказывать друзьям и знакомым об этом необычном приключении.

Гасова Лампа Адрес: Львов, ул. Армянская, 20. Время работы. 11.00 до 02.00.

Заведение посвящено изобретению керосиновой лампы в 1853 году, и всему что с этим связано. По большому счету ресторан является музеем керосиновой лампы, ведь здесь вы найдете более 200 раритетных экземпляров этого старинного осветительного прибора, привезенных их разных стран. Создатели керосиновой лампы Ян Зег и Игнатий Лукашевич, встретят вас при входе и разрешат сделать памятное фото. Разнообразие меню удовлетворит даже изысканных гурманов, а внимательные официанты сделают ваш отдых безоблачным и комфортным.

Уютный ресторан в тихом районе города, с приятным сочетанием вкусной кухни, оригинального интерьера, качественного обслуживания и характерной атмосферой восточного гостеприимства. Любители грузинских блюд и блюд Кавказа по достоинству оценят это заведения, и непременно захотят вернуться сюда вновь.

Источники: http://www.cafe.ru/lvov/place/47941, http://gals-tour.lviv.ua/kafe.html, http://gasova-lyampa.virtual.ua/index.php?lang=rulocality=16948type=BanquetHall, http://gasova-lampa.org.ua/index.php?id=47, http://kvartira.lviv.ua/about-lviv.php

Категория: Новое | Добавил: lvov-32 (14.09.2015)
Просмотров: 1310 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar