Город Львов
Достопримечательности, новости, события, погода, работа, недвижимость и т.д.
Главная » Статьи » Новости города

Вулиця Т Ш У Львов
вулиця т ш у львов

Інформація про Львів

Опис:

Адміністративний центр Львівської області, національно-культурний осередок України, велике промислове місто

Дата заснування:

Заснований Львів у середині тринадцятого століття королем Данилом Галицьким. У 1272 році місто стало столицею Галицько-Волинського князівства.

Назва:

Названий Львів у честь князя Лева, сина короля Данила Романовича. Стосовно його назви вживають багато епітетів, наприклад, таких як «місто Лева».

Кількість жителів:

За кількістю жителів Львів займає сьоме місце у країні. Станом на перше січня року тут проживає 760 026 осіб.

Активність міста:

Львів це місто пам’ятників архітектури, музеїв, церков, театрів, арт-кафешок, все це притягує величезну кількість туристів, близько одного мільйона в рік. Львів є одним з найпривабливіших для туристів містом. У туристів та корінних жителів, є попит на подобові квартири. Львів надзвичайно мальовниче велике та водночас затишне місто Заходу України. Через місто проходить великий потік туристів, для яких необхідне житло, у тому числі і подобове житло. Подобова оренда привертає увагу у все більшої кількості туристів та жителів міста. За допомогою нашого сервісу квартири подобово Львів Ви знайдете оренду квартири чи будинку на будь-який смак. Також за допомогою нашого порталу Ви зможете зразу ж забронювати ту чи іншу квартиру подобово. Оренда квартир у Львові подобово – це дуже зручний варіант для бізнесменів та туристів. Зняти квартиру подобово у Львові за допомогою інтернет порталу sutka.com.ua це зручно та просто.

Цікаві факти з сучасної історії:

Місто Львів увійшло до списку із чотирьох міст України де буде проводитись футбольний чемпіонат Євро . Місто готується до прийому закордонних туристів, розбудовуючи інфраструктуру. Зокрема будується новий сучасний стадіон.

У Львові знімався відомий фільм «Три мушкетери і Д’Артаньян»

Відомий виконавець шансону Гарік Кричевський народився у Львові.

Історичну, центральну частину Львова занесено до світової спадщини ЮНЕСКО.

Львів ділиться на шість адміністративних районів:

  1. Галицький район.
  2. Личаківський район.
  3. Франківський район.
  4. Шевченківський район.
  5. Залізничний район.
  6. Сихівський район.

Відомі люди зі Львова:

Святослав Вакарчук, Роман Віктюк, Богдан Ступка.

Хто на якій ВУЛИЦІ живе у Львові?

ванна:

Ми на Пасічній живемо -).

Тетяна:

Кульчицької, біля Південного :-)

Богдана:

привіт! Ми живемо на Батальній, хто гуляє в ройоні з калясками приєднуйтесь. (Y) (Y)

Наталия:

Сихів, Червоної калини, біля Приват банку

Светлана:

Ми на Петлюри

Оксана:

Я живу біля СШ №66, а гуляю на дитячій площадці, що знаходиться між будинками Симоненка,11 та Наукова, 106, або біля озера що біля СШ №85 чи поліклініки. А інші мами з Наукової. Де гуляєте Ви?

Оксана:

Я живу біля СШ №66, а гуляю на дитячій площадці, що знаходиться між будинками Симоненка,11 та Наукова, 106, або біля озера що біля СШ №85 чи поліклініки. А інші мами з Наукової. Де гуляєте Ви?

Coming soon: Another fine website hosted by WebFaction .

Site not configured

If you are the owner of this website and weren#8217 t expecting to see this message, here are some potential causes and solutions:

  • You recently created a new website record, but opened the URL before your changes were activated in the web server and DNS configuration. Wait a moment and refresh.
  • You created a new website record without the current subdomain (for example, www ). Return to the control panel to add the current subdomain to the website record and refresh.
  • You added a new domain in the control panel but didn#8217 t create a site record to link it with an application. Create a website record with the control panel and refresh.
  • Your website record is set for HTTPS. but you visited a HTTP URL (or vice-versa). Open the URL with the other protocol.
  • You tried to access your website by IP address. Access the website by domain name instead.
  • There is a problem with your account. Check the control panel for unresolved support tickets and check your email for recent messages from support@webfaction.com.

Квартири подобово у Львові та хостели

Якщо на вулиці недобра погода а ви дуже хочете потрапити на екскурсію, скористайтесь ось таким екскурсійним паровозиком (оригінальна його назва від творців - Чудо Потяг) .

Паровозик відходить з Площі Ринок від центрального входу до Ратуші (див. на мапі Львова) щогодини в будні, у вихідні, кожні пів години. Маршрут проходить по історичній частині Львова, автоматичний гід занудно бубонить в навушники на різних мовах своє: подивіться ліворуч. подивіться праворуч. Паровозик застрягає в дорожніх заторах, машини навколо злісно бібікають, словом та ще розвага, на любителя, але хто знає, може вам сподобається. Залежно від корків на дорогах екзекуція. ах вибачте екскурсія займе 40-50 хв.

Вартість екскурсії в будній день:

  • для дорослих - 40 грн. (це приблизно 5 USA $)
  • для дітей - 20 грн.
  • сімейний квиток - 80 грн. (двоє дорослих двоє дітей)
  • навушники з аудіозаписом на різних мовах - 10 грн.

Ціна екскурсії на паровозику у вихідний день:

  • для дорослих - 50 грн.
  • для дітей -25 грн.
  • сімейний квиток - 100 грн. (двоє дорослих двоє дітей)

Як я вже згадував, початок екскурсії на Чудо Потягу щогодини з 9-00 по 17-00.

Якщо вас дійсно цікавлять цікаві факти з історії Львова а також нетривіальний підхід до словоутворення (наприклад версія походження назви нашої країни - Україна), а якщо ще й погода сприяє, домовляйтесь з чудовим гідом, екскурсоводом, істориком, та надзвичайно цікавою людиною.

читати далі про надзвичайно цікаві екскурсії Львовом з чудовим гідом Петром Радковцем

Церква святого Миколая

Дата заснування. 1264 - 1340

Початок роботи.

Особливості місця

Церкву спорудили з урахуванням вимог візантійського зодчества: в плані будівля творить хрест з напівкруглою апсидою. Згідно з православним обрядом невідомий архітектор надав їй плану грецького рівнораменного хреста і цим вона схожа до православних храмів південних країн.

Церкві протягом її багатовікової історії дошкуляли численні пожежі, повені, пошесті, навали іноземних завойовників. Часто храм горів і грабувався, однак у церкві все ж збереглися священні реліквії. Перебуваючи у Львові антіохійський патріарх Йоахим благословив храм часткою мощів святого Миколая.

Із 1544 року при церкві існувало Миколаївське братство. Від 1700 року храм належав до Греко-католицької Церкви, від 1946 – до Православної Церкви Московського Патріархату, з 1989 – це Православна Церква Київського Патріархату.

В час нападу на Львів 1695 р. татарської орди один із оборонців церкви св. Миколая полонив татарина. Щоб той не заважав боронитись, вояк прив’язав його до шнура дзвону. Так до вечора під час бою борсався татарин на шнурі, б’ючи в дзвін на сполох.

Будівля зведена на старому цвинтарищі, а це, в свою чергу, підтверджує існування на цьому місці давнішої, можливо, дерев’яної церкви.

Із старовинних пам’яток мистецтва тут збереглися ікона Теодора Тіронського (ХVII ст.) та ікона Богоматері, яка є цінним твором львівського малярства першої половини ХVII ст. за стилем близька до школи художника Федора Сеньковича. А ще до святинь, що ними донині пишається церква, належить ікона Святого Миколая Чудотворця, на якій він зображений у ризах візантійського взірця на золоченому тлі. Фрескові розписи інтер’єру церкви датуються XX ст. Окремі з них здійснив відомий український художник-імпресіоніст, захоплений мистецькими традиціями неовізантинізму, Петро Холодний. Сучасний іконостас був виготовлений у псевдовізантійському стилі у 1947-1949 рр. стінні розписи – 1955-1957 рр. У 1990 р. розписи храму відреставровано.

Церква є єдиним постійно діючим храмом Львова протягом всієї історії міста.

Контакти

м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 28

Источники: http://sutka.com.ua/uk/lvov/, http://elaruse.narod.ru/1-1001398.html, http://domivka.net/archive/t-9106.html, http://kvartal.lviv.ua/ua/%D0%AD%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%97-%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BC/%D0%95%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%96-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BC-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F%D0%BC%D0%B8-%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B0.html, http://stezhkamu.com/places/119_cerkva_svjatoho_mykolaja_

Категория: Новости города | Добавил: lvov-32 (11.07.2015)
Просмотров: 481 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar