Город Львов
Достопримечательности, новости, события, погода, работа, недвижимость и т.д.
Главная » Статьи » Обо всём

Вулиця Гната Хоткевича Львов
вулиця гната хоткевича львов

Концертні зали. Освітні центри

м. Львів, вул. Кушевича, 1

+38 (032) 252-28-25, 252-27-67

www.hotkevichpalace.lviv.ua

Опис: Міський Палац культури ім. Гната Хоткевича сьогодні є найстарішим діючим Палацом культури у Львові. Головне завдання нашої діяльності залишається незмінним #8211 це підтримка, продовження і розвиток культурних традицій нашого міста та держави. Недарма саме на сцені МПК ім.Гната Хоткевича у період національного відродження відбувалися вистави театру #8220 Не журись#8221 , звучали колядки та щедрівки, виспівувала молодь Товариства Лева#8230

Зараз в Палаці працює понад двадцять творчих колективів різного напрямку та вікових категорій, в яких займається понад тисячу

постійних учасників. Більшість колективів носять почесне звання #8220 Народний#8221 та #8220 Зразковий#8221 . Творчі колективи Палацу завжди є бажаними гостями на міських святах. Завдяки активній концертній діяльності та участі у різноманітних фестивалях та конкурсах кожен із них відомий далеко за межами України. Щороку у травні-червні на сцені нашого Палацу проходять звітні концерти творчих колективів, куди й запрошуємо львів#8217 ян та гостей міста насолодитися майстерністю юних талантів.

Історія найстарішого в місті Палацу культури сягає далекого 1924 року, коли під час загального робітничого страйку у Львові робітники вирішили збудувати свій клуб. Кошти на будівництво повинні були надходити з їхніх надбавок до зарплати.Через три роки було прийнято рішення відраховувати на заснування клубу один відсоток платні кожного робітника. З часом назбиралась немала на той час сума #8211 50 тисяч злотих. Оголосили конкурс на кращий проект будинку, в якому перемогли архітектори Л.Карасінський та Врубель.

Урочисту закладку клубу для трамвайних прфспілок на тодішньому Жовківському передмісті відсвяткували на початку вересня 1933 року. В ній взяли участь усі робітники Львова.

Саме будівництво велося теж робітниками #8211 вдень, ввечері, вночі, у вихідні#8230 Одночасно йшов додатковий збір коштів. Будівництво завершилось у листопаді 1934 року.

Клуб мав свій зал засідань, бібліотеку, приміщення для оркестру, хору та різноманітних гуртків. Він став осередком культури, який завжди славився у місті тим, що надавав притулок непересічним талантам, котрих не визнавала й уникала офіційна влада.

У клубі збиралася прогресивна молодь, студенти, інтелігенція, а в травні 1936 року тут відбувся Антифашистський конгрес працівників культури.

У 1976-1980 роках здійснено реконструкцію будівлі Палацу. Замовником було Львівське трамвайно-тролейбусне управління, а фінансувало виконання будівельних робіт обласне комунальне управління. Під час реконструкції була добудована торцева частина будівлі, внаслідок чого збільшилась загальна площа приміщення Палацу.

У період національного відродження на сцені Палацу відбувалися вистави театру #8220 Не журись#8221 , повний аншлаг мала музична вистава про УСС, звучали колядки та щедрівки, виспівувала молодь Товариства Лева#8230

Сьогодні Палац культури імені Гната Хоткевича є одною із найпотужніших культурних установ Львова. Колектив Палацу впевнений, що без культури немає майбутнього, тому не зупиниться на досягнутому і надалі робитиме свій внесок у справу підтримки та розвитку української культури.

П оследние новости

Главная Новости с меткой Польща

Досягнення «Ревіталізації Підзамче» презентували у Львові…

В приміщенні Міського палацу культури імені Гната Хоткевича (Львів, вулиця Кушевича, 1) відбулася презентація напрацювань проекту «Ревіталізація Підзамче».

Папа Римский Франциск пожелал примирения украинцам и полякам#8230

14 июля после провозглашения традиционной молитвы «Ангелус» Папа Римский Франциск пожелал украинцам и полякам примирения в контексте годовщины Волынской трагедии.

Правящая партия Польши «Гражданская платформа» #8211 против определения Волынской трагедии как «геноцид»#8230

Правящая партия Польши «Гражданская платформа» (РО), голоса которой необходимы для принятия заявления о Волынской трагедии, выступают против названия тех событий «геноцидом» и установления 11 июля Днем памяти. Партия «Гражданская платформа» и ее союзники советуют смотреть в будущее.

Политэксперт Ян ПЕКЛО (Польша) #8211 о том, в чьих интересах экс-президент Квасьневский использует дело Тимошенко…

Александр Квасневский заявлениями о возможном освобождении Юлии Тимошенко зарабатывает себе политический капитал, считает польский эксперт.

Партия власти в Польше #8211 против определения Волынской трагедии как «геноцида»…

Правящая в Польше партия «Общественная платформа» (РО) выступает против определения Волынской трагедии в официальном заявлении польского Сейма по поводу 70-й годовщины тех событий «геноцидом» поляков.

Словакия может стать третьей после Польши и Венгрии страной, транспортирующей газ в Украину из ЕС#8230

Украина испытает словацкий газовый маршрут. 15 мая начались тестовые поставки европейского газа в Украину из Словакии. Эксперты и чиновники, опрошенные журналистами, считают этот западный газовый маршрут - перспективным. И Украина с 15 мая начала первую тестовую прокачку газа из Словакии. По словам министра энергетики и угольной промышленности Украины Эдуарда Ставицкого, испытания могут продлиться семь-десять дней. В случае их успеха, Словакия может стать третьей после Польши и Венгрии страной, транспортирующей газ в Украину из ЕС.

В Европарламенте стартовала Международная спортивно-политическая акция «Лукашенко, Puck You!»#8230

По инициативе евродепутата от Польши Марека Мигальского в Европарламенте стартовала акция «Лукашенко, Puck You!» (puck - шайба), направленная на то, чтобы лишить Беларусь права проведения Чемпионата мира по хоккею в году.

Агробизнес. Польский опыт кредитования фермеров: полезен ли он Украине.

На прилавках многих супермаркетов в Украине можно увидеть сельхозпродукцию, произведенную в Польше. Ее объемы и ассортимент постоянно увеличиваются, а качество, как признают сами покупатели, улучшается. Как польские фермеры, значительное большинство из которых относится к разряду малоземельных, смогли накормить собственную страну и успешно конкурировать на внешних рынках? И можем ли мы использовать этот опыт? А если да, то что именно? Ответы на эти вопросы дают сотрудники Проекта Международной финансовой корпорации (IFC, Группа Всемирного банка) «Развитие агрофинансирования в Украине», которые недавно побывали в соседней стране. По итогам своего визита они подготовили свои выводы и рекомендации. Мы предлагаем свой взгляд.

Поляки осторожничают: переход Польши на евро поддерживают далеко не все граждане#8230

Выяснилось, что меньше трети граждан Польши поддерживают присоединение государства к зоне единой европейской валюты, которую поляки обязались ввести в стране, вступая в Европейский Союз в 2004 году.

Надішліть свою заявку

Заповніть необхідні поля!

Міський Палац культури імені Гната Хоткевича є одною із найпотужніших культурних установ Львова. Колектив Палацу впевнений, що без культури немає майбутнього, тому не зупиниться на досягнутому і надалі робитиме свій внесок у справу підтримки та розвитку української культури.

Міський Палац культури імені Гната Хоткевича пропонує Вашим дітям заняття у таких дитячих гуртках :

Клуб бального танцю #8220 Еліта фортуна#8221 #8211 запрошує усіх небайдужих до мистецтва танцю віком від 15 років! У програмі занять, які проходять двічі на тиждень у вечірній час у МПК ім. Гната Хоткевича, танці європейської та латиноамериканської програми. Крім того, вивчаються аргентинське танго, спортивний рок-н-рол (лінді-хоп) і соціальні танці, які можна танцювати будь-де.

Бажаючі можуть брати участь у танцювальних турнірах по класу хобі, які регулярно відбуваються у Львові, Україні та за її межами.

Зразковий вокальний ансамбль #8220 Намисто#8221 #8211 налічує близько 60 учасників віком від 5 до 18 років.

У репертуарі ансамблю народні та обрядові пісні, колядки, щедрівки, веснянки, гаївки, пісні українських композиторів. На заняттях вивчається музична грамота, гра на сопілці, особлива увага приділяється вокалу, ансамблевому співу та хореографії. Невід#8217 ємною частиною колективу є ансамбль сопілкарів. Ансамбль є лауреатом багатьох фольклорних фестивалів та фестивалів духовної музики як на Україні, так і за її межами, зокрема в Білорусії, Польщі, Данії, Угорщині, Болгарії. Колектив завжди є бажаним гостем на міських святах.

Студія образотворчого та ужиткового мистецтва. яка працює в 4-х напрямках:

#8211 клас #8220 Графіка#8221

#8211 клас “Батик” (розпис по тканині)

#8211 клас “Намистинка” (вироби з бісеру)

#8211 клас “Малярство на склі”.

Заняття в класах проводяться за індивідуальними програмами, які включають в себе основні дисципліни (живопис, рисунок, композиція, графіка) та профільні заняття (батик, розпис на склі). Заняття в класі #8220 Намистинка#8221 проводяться за індивідуальною програмою керівника. В студію приймаються діти віком від 5 до 20 років. Учні студії є активними учасниками та лауреатами фестивалів, конкурсів, мистецьких акцій як в Україні, так і за її межами. Були учасниками щорічного міжнародного фестивалю “Созопольська панорама” (м. Созополь, Болгарія). Вихованці студії стали переможцями міжнародного пленеру в Орлеані (Франція).

Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю #8220 ДАНС-КЛУБ#8221 #8211 створений у 2000 році. Колектив налічує 150 учасників. У ньому навчаються діти віком від 4 до 16 років. Заняття колективу відбуваються для всіх груп три рази на тиждень і проходять за трьома дисциплінами: #8211 сучасний танець #8211 класичний танець #8211 акробатика. В доробку ансамблю 25 танцювальних композицій – від стилізації народних танців до різних напрямків сучасної хореографії, дитячий мюзикл “Піноккіо”. В композиціях широко використовуються елементи акробатики, гімнастики, різні техніки сучасної хореографії, зокрема джаз-модерн, контемпарарі, неокласика. За період існування колектив брав участь та став переможцем у фестивалях та конкурсах на Україні – це “Самарська осінь”, “Крок до зірок”, “Чорноморські ігри”, а також за кордоном (Данія, Польща, Угорщина, Білорусія, Німеччина, Австрія, Латвія).

Ансамбль сучасного естрадного танцю #8220 Діадема#8221 . Міський Палац культури імені Гната Хоткевича

У складі колективу працюють:

молодша група (7-10 років) середня група (11-15 років) старша група (від 15 років).

У репертуарі ансамблю є танці різних стилів, зокрема естрадний танець, сучасний український танець, R#8217 N#8217 B#8217 , реп, хіп-хоп та ін.

Клуб спортивного бального танцю #8220 НІКА#8221 #8211 у колективі займаються діти віком від 5 до 16 років по двох програмах. Європейська – це Повільний вальс, Танго, Віденський вальс, Фокстрот, Квікстеп. Латино-американська – це Самба, Румба, Ча-ча-ча, Пасо-добль, Джайв. Колектив постійно бере участь у концертах та змаганнях різного рівня: міських, обласних, Всеукраїнських. Пари клубу є чемпіонами області, фіналістами чемпіонату України, фіналісти міжнародних змагань. Вихованкою колективу є міні-міс Львова, міні-міс України, міні-міс Світу.

Міський Палац культури імені Гната Хоткевича запрошує дітей обрати собі заняття для душі та тіла. Відгуки.

Фестиваль-конкурс мистецтв Зірковий парад у Львові

Міський Палац культури ім. Гната Хоткевича

Історія найстарішого в місті Палацу культури сягає далекого 1924 року, коли під час загального робітничого страйку у Львові робітники вирішили збудувати свій клуб. Кошти на будівництво повинні були надходити з їхніх надбавок до зарплати. Через три роки було прийнято рішення відраховувати на заснування клубу один відсоток платні кожного робітника. З часом назбиралась немала на той час сума - 50 тисяч злотих. Оголосили конкурс на кращий проект будинку, в якому перемогли архітектори Л.Карасінський та Врубель.

Урочисту закладку клубу для трамвайних прфспілок на тодішньому Жовківському передмісті відсвяткували на початку вересня 1933 року. В ній взяли участь усі робітники Львова.

Саме будівництво велося теж робітниками - вдень, ввечері, вночі, у вихідні. Одночасно йшов додатковий збір коштів. Будівництво завершилось у листопаді 1934 року.

Клуб мав свій зал засідань, бібліотеку, приміщення для оркестру, хору та різноманітних гуртків. Він став осередком культури, який завжди славився у місті тим, що надавав притулок непересічним талантам, котрих не визнавала й уникала офіційна влада.

У клубі збиралася прогресивна молодь, студенти, інтелігенція, а в травні 1936 року тут відбувся Антифашистський конгрес працівників культури.

У 1976-1980 роках здійснено реконструкцію будівлі Палацу. Замовником було Львівське трамвайно-тролейбусне управління, а фінансувало виконання будівельних робіт обласне комунальне управління. Під час реконструкції була добудована торцева частина будівлі, внаслідок чого збільшилась загальна площа приміщення Палацу.

У період  національного відродження на сцені Палацу відбувалися вистави театру Не журись , повний аншлаг мала музична вистава про УСС, звучали колядки та щедрівки, виспівувала молодь Товариства Лева.

Сьогодні Палац культури імені Гната Хоткевича є одною із найпотужніших культурних установ Львова. Колектив Палацу впевнений, що без культури немає майбутнього, тому не зупиниться на досягнутому і надалі робитиме свій внесок у справу підтримки та розвитку української культури.

Міський Палац культури ім. Гната Хоткевича находится по адресу: Львов, вул. Кушевича, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании ім. Гната Хоткевича , оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице Львов, вул. Кушевича, 1 ! Если Вам нравится ім. Гната Хоткевича Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

Источники: http://lviv-online.com/ua/places/halls/miskyj-palats-kultury-im-h-hotkevycha/, http://politdengi.com.ua/tag/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%89%D0%B0, http://kidsclub.lviv.ua/item/miskyj-palats-kultury-imeni-hnata-hotkevycha/, http://lviv.glo.ua/cultura/miskij-palac-kulturi-im-gnata-hotkevicha.html

Категория: Обо всём | Добавил: lvov-32 (16.09.2015)
Просмотров: 794 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar