Город Львов
Достопримечательности, новости, события, погода, работа, недвижимость и т.д.
Главная » Статьи » Популярное

Вулиця Камянецька У Львов
вулиця камянецька у львов

История изменения информации об Отделении по вулиця Кам#x27 янецька, 52/2:

БанкоМап - финансовая карта Украины

Банкоматы, отделения банков, курсы валют, кредитные карты.

База данных банкоматов и отделений в Украине. Поиск и просмотр банкоматов и отделений банков на карте Украины. Доступная информация о банкоматах: карта, адрес банкомата, ближайший ориентир для поиска, время работы банкомата, банк-владелец банкомата, а также какие список ближайших банкоматов.

Оренда, продаж та купівля нерухомості у Львові та у Львівській області

Вам потрібно орендувати, продати або купити квартиру? на порталі КварТрум Ви знайдете різноманітну інформацію у категоріях Житлова нерухомість Львів або Комерційна нерухомість Львів по об'єктам нерухомості, які продаються або здаються в оренду у Львові та у Львівській області

Наші фахівці щоденно моніторять ринок нерухомості у Західному регіоні, завдяки чому ми володіємо найбільш повною базою даних, яка поповнюється і оновлюється щодня.

На сьогоднішній день наша база данних складається з широкого діапазону пропозицій по житловій та комерційній нерухомості. Це дозволяє нам швидко та якісно виконувати підбір об'єктів по заданим параметрам.

Також ми приділяємо значну увагу юридичній стороні питання. Фахові юристи, котрі спеціалізуються саме по нерухомості, завжди готові проконсультувати Вас та нададуть потрібну допомогу по підготовці документів та супроводу Вашої угоди.

За детальною інформацією

звертайтесь по телефонам

(067) 748-745-0 або (050) 075-69-48

Прод.3кім.дворівн.кв.в.Кам янецька,800у.о./м.кв.,0цикл,ІО,МПВ,брон.дв.

Львовская обл, Львов, Сыховский, Каменецька ул. 18

Ориентир: Новый Львов

Тип стен: Кирпич

Комнат: 3Р

Этаж/Этажность: 3/4

Общая / жилая / кухня:

94 / 46 / 15 м 2

1 балкон, высота потолков - 3 м, год постройки здания - , автономное отопление, многоуровневая, паркинг, свободна, новостройка

Дарим сайты професиионалам.

Если Вы используете Домик для увеличения своих профессиональных продаж, мы предлагаем Вам воспользоваться сервисами, которые помогут Вам в этом.

Интернет сайт - сравним с недвижимостью. Это магазин, где можно осуществлять продажи. Если Ваш сайт посещает 10 человек в день - это магазин во дворе жилого дома, если 1000 - это магазин на Крещатике.

Важно! Вы можете выбрать имя своего сайта 1 раз. Его нельзя будет изменить.

Для того, чтобы получить личный сайт с именем на Ваш выбор нужно:

- Если вы не зарегистрированы - зарегистрируйтесь. как компания или профессионал. В процессе регистрации Вы сможете выбрать имя своему сайту и, следуюя инструкциям наполнить его информацией о себе, предложениями клиентам и партнерам, вашими объявлениями, живым общением с посетителями, сможете продвигаться в сети интернет при помощи социальных сетей.

- Если у Вас есть учетка на домике:

2. на странице изменения личных данных, выберите я профессионал или компания и заполните все данные. В процессе заполнения данных, Вы сможете выбрать имя своему сайту и, следуюя инструкциям наполнить его информацией о себе, предложениями клиентам и партнерам, вашими объявлениями, живым общением с посетителями сможете продвигаться в сети интернет при помощи социальных сетей.

Иметь свой сайт на Domik.ua - это выгодно и престижно.

Выгодно это потому, что:

Вам не придется потратить не копейки для создания своего личного магазина, и ни копейки для его стабильной работы.

Вы можете сами выбрать любое имя для своего интернет-магазина и никому за это не платить. Вместе с адресом сайта Вы абсолютно бесплатно получаете идентичный адрес электронной почты.

Вы абсолютно бесплатно получите рекламу своего личного сайта в своих объявлениях на Домике и в тематических разделах нашего портала.

Вы сможете видеть статистику своего ресурса, принимать собственные шаги для его продвижения в сети интернет. Мы расскажем Вам как, а если нужно, то и поможем.

Престижно это потому, что:

Собственный сайт сегодня - это плюс к вашему имиджу профессионала. Завтра, это станет тем, без чего не возможна качественная профессиональная деятельность. Это Ваше зеркало, это место, где Вы можете сделать себя таким, каким хотите быть для Ваших клиентов.

Имеся свой сайт с доменом domik.ua. Вы автоматически получите часть авторитета нашего ресурса, в глазах своих клиентов. Ведь только настоящий профи может иметь такое звучное и тематичное название своего ресурса.

Идентичность адреса сайта и адреса электронной почты сделают ваше общение с клиентом еще проще и еще больше поднимут Ваш имидж. Вы вооружены и красивы!

Справка.

Domik.ua - один из ведущих информационных ресурсов рынка недвижимости Украины. Портал основан в 2002 году. За это время наш ресурс успел полюбиться огромному числу граждан Украины и зарубежья. С момента основания и до октября года наши страницы просматривали более 30 миллионов человек.

Помимо высокой посещаемости, Домик сыскал авторитет беспристрастного ресурса, ратующего за прозрачность рынка недвижимости и делающего для этого конкретные шаги.

Обращаясь к професиионалам рынка недвижимости, следует особо подчеркнуть то, что основой наших посетителей являются целевые пользователи - люди, желающие осуществить операции с недвижимостью, найти надежных помощников в сфере услуг, найти товары для ремонта или обустройства своей недвижимости. Основа нашей аудитории - это поисковый трафик сети интернет.

Не забудьте сообщить владельцу, что Вы нашли это объявление на Domik.ua

Південно-Західний мікрорайон: від макових полів до сучасних кварталів

Перші п’ятиповерхівки на Кам’янецькій (тоді – Фрунзе) в районі теперішнього пам’ятника-танка. Фото 1960-х рр. Фото: Фото з архіву краєзнавчого музею.

Це один із найбільших мікрорайонів Хмельницького, розташований на південно-західній околиці міста, від чого й отримав свою назву. Мікрорайон відносно молодий – його розбудова почалася від середини 1960-х років.

Буквально ще століття тому південно-західною околицею Проскурова була залізниця. За Кам янецьким переїздом ліворуч від дороги на Кам янець розкинувся міський цвинтар, праворуч, трохи на віддаленні – земська лікарня. За Фельштинським переїздом – двір асенізаційного обозу та польова дорога у західному напрямку на Фельштин (колись велике містечко, нині – село Гвардійське). У 1927 році на вільних полях на південь та захід від цвинтаря Проскурівське аптекоуправління заклало плантації лікарських рослин. Так тут все лишалось до 1960-х років, коли згідно генерального плану забудови міста, Хмельницький почав розростатись на південь.

У 1962-1967 роках на вулиці Кам янецькій (тоді Фрунзе) спорудили ряд п ятиповерхівок та комплекс обласної дитячої лікарні, а на полях приміського радгоспу лікарських рослин розпочалась забудова нового Південно-Західного мікрорайону. Зараз важко повірити, що там, де нині побудовані споруди університетського містечка і квартали багатоповерхівок, колись квітували поля опійного маку, які нікого не цікавили. Про наркоманію, що існувала десь за кордоном , наші люди знали хіба що з газет.

Але минуло десятиліття, й на місці полів радгоспу, який перенесли до Лісових Гриновець, виріс величезний мікрорайон. Під час його інтенсивної забудови були введені в дію два великих підприємства всесоюзного значення – радіотехнічний завод (1966) та завод Катіон (1969), тролейбусне депо (1970), розбудоване містечко першого вищого навчального закладу міста – технологічного інституту побутового обслуговування, прокладені основні вулиці – Тернопільська, Інститутська, Затонського (нині – Хотовицького), Львівське шосе. Розповімо про ці магістралі.

Вулиця Тернопільська

Одна з головних магістралей Південно-Західного мікрорайону. Виникла в першій половині 1960-х років, пролягає від вулиці Кам янецької до виїзду з міста у напрямку на Тернопіль (звідси назва) – Львів.

Хлібокомбінат (Тернопільська, 8). В 1965 році за цією адресою став до ладу новий хлібозавод. Незабаром на базі цього хлібозаводу (№1) та вже існуючого (завод на вулиці Шевченка) створено хлібокомбінат – основний хлібовиробник міста.

Тролейбусний парк комунального підприємства Електротранс (Тернопільська, 15/2). 24 грудня 1970 року в місті введено в дію першу тролейбусну лінію, яка пролягла від заводу Катіон до залізничного вокзалу й мала довжину 16 км. Регулярний рух почали здійснювати 12 тролейбусів марки Київ-6 . Того ж року почало діяти тролейбусне управління та депо. На сьогодні протяжність тролейбусних ліній сягає 92 км, щоденно на 19 міських маршрутів виходить 80 тролейбусів.

Державне підприємство Новатор (Тернопільська, 17). В 1966 році на південно-західній околиці міста став до ладу радіотехнічний завод – підприємство військово-промислового комплексу, яке було найбільшим (понад 7 тисяч працюючих) підприємством міста. В 1981 році на базі радіотехнічного заводу створено виробниче об єднання Новатор – провідний виробник навігаційних приладів та обладнання для авіації в СРСР. Сьогодні Новатор продовжує займати провідні позиції у радіоелектронній галузі країни, додавши до своєї основної продукції виробництво телефонних апаратів, залізничних радіостанцій, водолічильників та ін.

Завод Катіон (Тернопільська, 19). Підприємство електронної промисловості, стало до ладу 1969 року, було одним із найбільших на теренах СРСР виробником конденсаторів. У 1971 році, крім конденсаторів тут розпочато випуск міні-телевізорів Електроніка , які одразу стали дуже популярними у Радянському Союзі. У 1983 році на Катіоні випущено мільйонний телевізор, завод вийшов на міжнародний ринок – 2/3 продукції йшло на експорт (Італія, Німеччина, Польща та ін.). Проте, всі досягнення згасли наприкінці 1990-х.

Вулиця Інститутська

Пролягає від вул. Кам янецької до вул. Молодіжної, виникла у 1965 році як вулиця, на якій розбудували містечко технологічного інституту побутового обслуговування (нині – Хмельницький національний університет).

Хмельницький національний університет. Так сталося, що до 1962 року Хмельницький був єдиним обласним центром України, який не мав жодного вищого навчального закладу. В той же час бурхливий розвиток промисловості міста і області вимагав притоку значної кількості інженерно-технічних кадрів. Цю проблему певною мірою могло розв язати створення хоча би загальнотехнічного факультету від якогось існуючого інституту. Саме й ініціювали міські та обласні органи влади. І от, 6 червня 1962 року ректор Українського поліграфічного інституту ім. Івана Федорова (Львів) В.Шпиця, виконуючи розпорядження міністра вищої та середньо-спеціальної освіти УРСР, підписав наказ з організації загальнотехнічного факультету від свого вузу у місті Хмельницькому. З цієї, на перший погляд, буденної події розпочинається історія розвитку й становлення першого вищого навчального закладу міста – нині Хмельницького національного університету.

Спочатку факультету надали колишнє приміщення міської друкарні, яке розміщувалась в старому будинку на розі Театральної і Грушевського (нині на місці того будинку стоїть Промінвестбанк ). Але, зважаючи на перспективу створення самостійного вузу, у 1963 році облвиконком для потреб факультету передав нещодавно побудований навчальний корпус школи-інтернату на вулиці Фрунзе (нині Кам янецька), 112. Саме це приміщення на околиці міста стало першим навчальним корпусом новоствореного вузу.

У 1962-му р. на перший курс загальнотехнічного факультету було зараховано 250 студентів та ще 200 переведено на старші курси з інших вузів. Першим деканом призначили Семена Ганжурова. У 1966 році факультет отримав статус філіалу Українського поліграфічного інституту, а з вересня 1967-го став самостійним навчальним закладом – Хмельницьким технологічним інститутом побутового обслуговування (ХТІПО). В ньому на той час діяло 3 факультети, загальна кількість студентів сягала 1500 осіб, на 9 кафедрах працювало 65 викладачів і лаборантів. Першим ректором став той же С.Ганжуров.

У 1974 році ректором призначили Радомира Сіліна, який перебував на цій посаді 27 років і зробив найвагоміший внесок у розвиток інституту. По-перше, ХТІПО перетворюється на багатопрофільний вуз, по-друге – була проведена масштабна розбудова інституту (нові навчальні корпуси, гуртожитки, спорткомплекс, житлові будинки тощо), по-третє – з 1994 року інститут акредитований за IV-м рівнем і отримав статус Технологічного університету Поділля (ТУП). Число студентів сягнуло 10 тисяч, викладачів – до 600. Вони навчались та викладали на 8 факультетах за 32 спеціальностями.

Нова сторінка в історії вузу відкрилася наприкінці 2003 року – в грудні Технологічний університет Поділля отримав статус класичного та став державним університетом, а з серпня 2004 року йому присвоєна найвища категорія – відтепер він носить назву Хмельницький національний університет. Нині у виші одночасно навчаються до 15 тисяч студентів на 15 факультетах і 39 напрямках підготовки.

Вулиця Хотовицького

Пролягає від вул. Тернопільської до Львівського шосе. Виникла у 1970 році та отримала ім я радянського діяча, колишнього наркома освіти УРСР В.Затонського. У 1991 році перейменована на честь видатного акушера і педіатра С.Хотовицького (1796-1885), який народився у Красилові. Для увічнення імені С.Хотовицького обрали цю вулицю не випадково – саме тут розташовані обласний будинок дитини та міський пологовий будинок (обидві споруди здано в експлуатацію у 1979 році).

Львівське шосе

Одна з головних магістралей Південно-Західного мікрорайону. Виникла у другій половині ХХ ст. як початок шляху від Проскурова у західному напрямку – на містечко Фельштин (нині село Гвардійське Хмельницького району). Звідси перша назва вулиці – Фельштинське шосе. В 1946 році у зв язку із введенням в дію траси Проскурів – Львів, вулиця перейменована на Львівське шосе. У 1960-х роках заново спланована та розширена.

Комплекс речових ринків, або товкучка . Займає велику територію вздовж Львівського шосе (від його початку), протягнувшись за залізницю до вул. Геологів. Історія товкучки бере свій початок ще наприкінці радянської епохи, а саме в 1987 році, коли міськвиконком надав дозвіл Облспоживспілці на облаштування першого великого речового ринку на Львівському шосе. В умовах кризових 90-х ринок відігравав усе більшу роль на противагу магазинній торгівлі, а для тисяч хмельничан, жителів області та інших міст і областей України, Білорусі та Росії він ставав нерідко єдиним порятунком від безробіття.

Протягом наступного десятиліття навколо першого ринку розбудовується цілий ринковий комплекс, який на сьогодні займає площу 18 га і включає 24 самостійних речових ринків. З 1998 року хмельницькі ринки вийшли на перше місце в Україні по ринковому збору, й нині є одними із найбільших на теренах Східної Європи.

Источники: http://khmelnitskii.bankomap.com.ua/branches/%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F-%D0%9A%D0%B0%D0%BC-%D1%8F%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0-52-2-%D0%94%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B0-%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B5-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F.html, http://kvartroom.lviv.ua/ua/Kamyanetska_2240.html, http://domik.ua/nedvizhimost/lvov-prodam-trexkomnatnuyu-kvartiru-kamenecka-ul-id1124484.html, http://ye.ua/news/news_12612.html

Категория: Популярное | Добавил: lvov-32 (14.09.2015)
Просмотров: 981 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar