Город Львов
Достопримечательности, новости, события, погода, работа, недвижимость и т.д.
Главная » Статьи » Справочник

Вропейська Академ Я У Львов
вропейська академ я у львов

Раді Вас бачити на сайті Львівської філії ПВНЗ Європейський університет

Європейський університет – сучасний приватний вищий навчальний заклад, який у році відзначає своє 20-річчя,  ліцензований та акредитований Міністерством освіти і науки України за IV рівнем. Освітня діяльність здійснюється за ліцензією серії АД № 073052 від 08.01. р.

З часу заснування навчального закладу сформульована і втілюється в життя концепція діяльності університету Вчись, працюючи! . що передбачає єдність чотирьох основних завдань: органічне поєднання теорії і практики, глибоке знання основ новітніх технологій, вільне володіння англійською або німецькою мовою, виконання дипломної роботи на базі реальних даних і матеріалів.

     Львівська філія ПВНЗ Європейський університет (Відокремлений підрозділ до 2004 року) заснована у 2000 році.

    У року філію очолив кандидат економічних наук Пісний Богдан Михайлович. який працював заступником директора з навчальної та наукової роботи.   В університеті – з 2000 р.

Сьогодні у філії навчається 900 студентів

      За 10 років філією Європейського університету підготовлено 1507 бакалаврів та 1262 спеціаліста. Випускники філії отримали державні дипломи та дипломи Європейського університету (університет входить до Реєстру університетів ЮНЕСКО).

Серед професорсько-викладацького складу філії 5 професорів, докторів наук та більше 50 доцентів, кандидатів наук.

До послуг студентів просторі аудиторії, комп’ютерні класи, студентське кафе, медпункт. Комп’ютерна мережа філії має доступ до ресурсів Internet. Бібліотека налічує більш як 18 тисяч примірників навчальної літератури. У читальних залах філії як у друкованому вигляді, так і на електронних носіях можна ознайомитись з новітньою літературою, тестовими завданнями з усіх навчальних дисциплін, навчальними посібниками для самостійної роботи студентів денної та заочної форм навчання.

    Студенти IV та V курсів за замовленнями організацій, банків, підприємств забезпечуються місцями практики з подальшим працевлаштуванням.

При Львівській філії функціонує Бізнес-коледж. До коледжу приймаються випускники 9-х класів (термін навчання – 2 роки 11 місяців). Випускники коледжу отримують диплом молодшого спеціаліста та можуть продовжити навчання на ІІІ курсі університету за обраною спеціальністю.

Підготовка фахівців проводиться за освітньо-кваліфікаційними рівнями - молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст за напрямами підготовки:

- ОБЛІК І АУДИТ

- ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА

- КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ

***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Переваги Європейського університету

перед іншими Вищими навчальними закладами

«Європейський університет – Європейська освіта»

1.       Європейський університет, на відміну від інших ВНЗ, видає два дипломи: один із них – державного взірця, другий – диплом Європейського університету англійською мовою, який визнається в країнах Європейського Союзу, Канади та США.

2.        Студентам денної форми навчання надається відтермінування призову до армії, проводиться військова підготовка за програмою офіцерів запасу в Академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Отримавши звання «лейтенант», випускники можуть працювати в системі правоохоронних органів.

3.     При університеті функціонує Бізнес-коледж.

На перший курс приймаються випускники 9-х класів.

На другий - особи, які мають диплом кваліфікованого робітника (без ЗНО), а також випускники шкіл, які отримали повну загальну середню освіту при наявності двох сертитфікатів ЗНО (українська мова та література - обовязковий) з мінімальною кількістю балів (124) з двох предметів.

Після закінчення Бізнес-коледжу його випускники отримують Атестат про середню освіту та диплом молодшого спеціаліста і мають можливість продовжити навчання в університеті на 3-му курсі за обраним напрямом без проходження ЗНО, а при бажанні - в інших вищих навчальних закладах.

4.        Дотримуючись принципу «Вчись, працюючи», студенти 4 та 5 курсів університету проходять виробничу та переддипломну практику на базі підприємств, організацій, банківських установ, державних органів влади, що дає можливість їм працевлаштовуватись після закінчення вищого навчального закладу.

5.       У Львівській філії Європейського університету проводяться міжнародні науково-практичні конференції (діє програма по обміну інформації між студентами навчальних закладів інших держав).

6.       Випускники філії можуть продовжити навчання в магістратурі та а спірантурі Європейського університету в м. Києві.

7.       В університеті функціонують ліцензовані підготовчі курси.

8.       Студентське самоврядування забезпечує цікаве студентське життя. Студентський парламент та наукове товариство дбають про можливість реалізації творчого потенціалу кожного студента через участь у науково-практичних конференціях, заходах художньої самодіяльності та спортивних змаганнях.

9.      За бажанням студентів поселяють у гуртожиток.

Львівський поліграфічний коледж Української академії друкарства

Навчання і вартість:

Навчання за державним замовленням, за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

Перелік спеціальностей:

- дизайн друкованої продукції

- комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації

- друкарське виробництво

- видавнича справа і редагування

- обслуговування та ремонт поліграфічного обладнання

Формат навчання:

- денна форма навчання

- заочна форма навчання

Інформація для абітурієнта

Сьогодні у коледжі навчається близько 1000 студентів, з них 870 - на денній формі.

До їхніх послуг - 30 сучасно обладнаних кабінетів та лабораторій, бібліотека з читальним залом, навчально-виробнича експериментальна друкарня УАД, навчально-механічна майстерня, гуртожиток, 7 комп’ютерних класів, об’єднаних у локальну мережу з виходом в Інтернет.

Про академію

Львівська національна академія мистецтв (ЛНАМ) представляє один з найбільш цікавих напрямів вищої освіти України, а саме – професійну підготовку і виховання творчих особистостей у галузях образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, реставрації, культурології, мистецтвознавства та менеджменту мистецтва. Ідея створення у Львові мистецької академії зародилася понад сто років тому, а тому сучасний навчальний заклад є спадкоємцем кращих традицій і надбань художньої освіти, започаткованої у Львові ще в середині 19 ст. Свою історію він веде від Художньо-промислової школи (1876 р.), Вільної академії мистецтв (1905 р.), Мистецької школи Олекси Новаківського (1923 р.), інших навчальних закладів, у системі яких апробувалася академічна освіта. У цих мистецьких закладах навчалися, а згодом і викладали видатні митці, вихованці провідних європейських академій Іван Труш, Осип Курилас, Антон Манастирський, Олена Кульчицька, Григорій Смольський, Святослав Гординський та багато інших.

Львівська академія – вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації. Офіційно створена у вересні 1946 р. (початково як інститут прикладного і декоративного мистецтва), у 1994 р. вона була реорганізована у Львівську державну академію мистецтв, а 21 серпня 2004 р. за вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки, загальнодержавну і міжнародну діяльність їй надано указом Президента України статус національного навчального закладу. У структурі Академії – 5 навчальних факультетів (один з них у Севастополі), Інститут прикладного та декоративного мистецтва у Косові, Івано-Франківської області, факультет підвищення кваліфікації, підготовче відділення для вступників, науково-дослідний відділ, аспірантура і докторантура, спеціалізована вчена рада по захисту докторських і кандидатських дисертацій в галузі мистецтвознавства, наукова бібліотека, музей, галерея сучасного мистецтва, видавничий відділ, художньо-виробничі майстерні. Принциповим у справі постійного оновлення викладацького середовища є використання власного потенціалу. Традиційно конкурс на викладацькі посади в Академії виграють її випускники, які, насамперед, на магістерському рівні навчання, здобувають окрім професійно-мистецької ще й педагогічну і науково-дослідну кваліфікації. 21 випускник Академії став лауреатом Національної (державної) премії України імені Тараса Шевченка.

Сучасний розвиток закладу неможливий без активної співпраці з вітчизняними і зарубіжними навчальними закладами. Насамперед, йдеться про тривалу і плідну взаємо працю з Київською національною академією образотворчого мистецтва і архітектури та Харківською державною академією дизайну і мистецтв. Серед зарубіжних партнерів чимало відомих європейських художніх академій та інститутів у Польщі, Франції, Угорщині, Австрії, Болгарії, країнах Прибалтії, Росії, що особливо актуально в плані європейської освітньої інтеграції. Ефективним засобом реалізації державних програм стало створення у 1993 р. на базі Академії Навчально-науково-творчого комплексу, до його складу входять 22 навчальних заклади України І – IV рівнів акредитації, які ведуть підготовку у галузі мистецтва.

Сьогодення Академії – це, насамперед, вдосконалення і розвиток власної Школи, яка спільно з іншими мистецькими закладами, провідними митцями, мистецькими спілками, спільно з мистецьким середовищем Львова творитиме майбутнє Львівської Мистецької Школи.

Концепцiя та дизайн - Юля Ткаченко

Керiвник - Юрiй Крукевич, консультант - Наталя Шпот

Львівський Націольний Академічний театр опери та балету ім.Соломії Крушельницької

Перший камінь у підмурівок театру було закладено у червні 1897 року. Проектував і зводив театр відомий у Європі архітектор Зигмунт Горголевський – автор багатьох монументальних споруд у Польщі та Німеччині.

Відкрився театр для глядача 4 жовтня 1900 р. Цього вечора в приміщенні театру відбувся показ прем єри – лірико-драматичної опери Янек В.Желенського – про життя карпатських верховинців. Провідну партію співав український тенор Олександр Мишуга.

Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької – складний творчий організм, в якому понад 500 осіб об єднані спільною метою, але професійно поділені на цехи і колективи:

Ласкаво просимо

У складі академії функціонують — 3 інститути, 4 факультети, 28 кафедр, аспірантура і докторантура, центр сучасних європейських мов ЛКА, бізнес-центр, ресурсний комп’ютерний центр, агентство працевлаштування, оздоровчо-спортивний табір в Карпатах.

Академія володіє сучасною навчальною базою і високо кваліфікованим науково-педагогічним персоналом. На різних формах навчання, зокрема денній, заочній та вечірній, академія готує бакалаврів з 10 напрямів підготовки та спеціалістів і магістрів із 12 спеціальностей.

Навчальний процес базується на комп’ютерних технологіях і активних методах. Всі студенти мають вільний доступ до Інтернету і можливість вивчення іноземних мов. Академія забезпечує студентів гуртожитком і сприяє працевлаштуванню випускників. По закінчені навчання академія видає диплом державного зразка.

Источники: http://lviv.e-u.in.ua/, http://www.parta.com.ua/ukr/college/view/309/, http://www.lnam.edu.ua/page/ua/about_academy/, http://www.inlviv.net/maps/relax/theaters/lv-vskii-nac-olnii-akadem-chnii-teatr-operi-ta-baletu-m-solom-krushelnicko.html, http://www.lac.lviv.ua/

Категория: Справочник | Добавил: lvov-32 (11.07.2015)
Просмотров: 641 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar