Город Львов
Достопримечательности, новости, события, погода, работа, недвижимость и т.д.
Главная » Статьи » Архив

Вул С Бандери Львов
вул с бандери львов

Почему сейчас продают квартиры? Причины продажи владельцами недвижимости в году

Причины продажи недвижимости и квартир в году. 8 причин по которым продают квартиры. Большой сегмент потенциальных покупателей за последние месяцы замер в ожиданиях падения цены

Компания

Компания Дуоком спонсор концерта ЛТК программе FUNK праздник . Место нахождения: Хмельной дом Роберта Домса.

Жилье для переселенцев с востока

Поиск жилья для переселенцев во Львове и звонки в агентство недвижимости Дуоком - стали массовыми. Переселенцы - стали постоянными клиентами на аренду. ТРК Львов - репортаж.

Как подготовить квартиру, чтобы сдавать в аренду?

Как сдать квартиру дорого? Советы владельцу как сдать квартиру выгодно и быстро. Нужна ли мебель, интернет, бытовая техника, стиральная машинка. Ремонт.

Голоса Львова - операторы колл-центров во Львове

Колл центры Львова - таинственные голоса операторов. Журналисты решили пообщаться с телефонными работниками профессии оператора call-центров - видео репортаж

вул.Ст.Бандери, Шевченківський р-н, г. Львов, сдам квартиру 3 комнатную, помесячно. Аренда Квартир

$800 В месяц | Общая: 115 м 2

Мережа агентств нерухомості Ваш Комфорт здає 3-х кім квартиру із ізольованими кімнатами у Франківському районі Львова по вул. Ст. Бандери. Розташована на 2-му поверсі цегляного будинку. Зроблено євроремонт, повністю нові меблі. Правильне планування. Пічне опалення. Ламінатне покриття. Суміжний сан/вузол їз ванною. Прекрасний район із зручним доїздом у будь-який куточок Львова. Недалеко центру.

Тип оренди об'єкта

Опис Степана Бандери вул. 9

Дана квартира розташована в самому центрі Львова (біля Залу органної музики). Виконано повний євроремонт. Є повна меблювання, весь необхідний комплект побутової та сан.техніка. Ванна кімната має ванну з функцією гідромасажу. Мікрохвильовка, холодильник, газова плита, електрочайник, постіль, праска. Індивідуальне опалення. Прекрасний вид з вікна.

Поселятися в квартиру можна цілодобово, але в період з 22.30 до 7.00 потрібна додаткова оплата в розмірі 30 гривень.

Топ-10 готелів за містом. Львів

Готельно-відпочинковий комплекс Галицька корона

Відпочинковий, готельний комплекс у Львові запрошує, Вас, на приємний  відпочинок!  Просторий Банкетний зал готелю, чудово підійде для святкування весілля, корпоративу, дня народження, або іншого радісного дня у Вашому житті. Шукаєте конференц зали Львова? Конференц-зал готелю «Галицька Корона»  - це прекрасне, просторе місце для проведення конференції!

Готель пропонує своїм гостям номери різних категорій, повністю облаштованих для комфортного перебування під час поїздки у Львів. Готель відпочинкового комплексу має всі номери обладнані сучасними системами кондиціонування повітря, wi-fi, міні-барами, всіма необхідними наборами особистої гігієни. Не має значення, приїхали Ви у відрядження, чи із сім’єю на екскурсію,ми знаємо, як зробити Ваше перебування комфортним. Будь-яке бажання стосовно комфортного перебування в готельному комплексі реалізовується завдяки нашим додатковим послугам. І, головне, у нашому готелі ніколи не забувають постійних гостей, для них працює цікава програма лояльності.

Цей відпочинковий комплекс у заміському стилі розташований за 100 метрів від мальовничого лісу в передмісті Львова. Гостям запропонують сауну, фітнес-центр та щоденний сніданок шведський стіл .Класично мебльовані номери оснащені телевізором з плоским екраном та безкоштовним Wi-Fi.

Готельний комплекс облаштовано відповідно до сучасних вимог, в його наявності є все необхідне для відпочинку, ділових зустрічей та проведення конференцій, а саме:

  • Конференц-зал
  • Банкетний зал
  • Ресторан
  • Сауна
  • «Шведський стіл»
  • Wi-Fi
  • Альтанки, мангал

Готель Галицька корона запрошує, Вас, відвідати просторий ресторан, який вирізняється високою стелею з люстрами.

Ресторан у нашому готелі облаштований цікавим інтер’єром! Відвідувачам закладу подаються страви європейської та української кухні. Готель має великий вибір напоїв, які також можна скуштувати на терасі. Великий банкетний зал в готелі запрошує жителів міста  та гостей Львова на святкування. На території готелю у літній період можна посмакувати оригінальні страви на свіжому повітрі в альтанках. Круглорічно працює мангал, для приготування смачних страв на вогні з м’яса та риби. Затишно оформлені номери готелю обладнані кондиціонером та письмовим столом. Приватні ванні кімнати укомплектовані халатами й капцями.

Готельний комплекс Галицька корона - це ідеальне місце для відпочинку та проведення ділових зустрічей, корпоративних заходів та банкетів. Банкетний зал відпочинкового комплексу є дуже просторим! А, оренда конференц-залу задовільнить потреби всіх клієнтів, що проведуть в нас конференції. Ціна конференц-залу є досить доступною, якщо порівнювати ціни на конференц-зали у Львові, то конференц-зал від  «Галицької корони» займе перші позиції. Вас приємно вразить рівень сервісу та індивідуальний підхід, який забезпечує професійна команда готелю Галицька корона .

Відпочинковий комплекс «Галицька корона» ідеально підходить для людей, які шукають де відпочити у місті Львові, і при цьому цінують переваги чистого повітря, адже готель знаходиться біля мальовничого лісу!

Відпочинковий комплекс Галицька корона дуже зручно розташований, що дозволяє швидко добиратись до важливих місць,  він знаходиться за 10 км від центру Львова та за 12 км від Львівського залізничного вокзалу. На території готелю облаштовано безкоштовну автостоянку.

Готельно-відпочинковий комплекс Галицька корона находится по адресу: Львов, смт. Давидів, вул. С.Бандери, 86а. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании Галицька корона , оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице Львов, смт. Давидів, вул. С.Бандери, 86а ! Если Вам нравится Галицька корона Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

Зміст

Назва

Історія

У XVIII столітті заміська територія вздовж нинішньої вулиці Степана Бандери належала польським аристократам Чарторійськім, а на початку XIX століття їх майно розділили на декілька частин, одна з яких дісталася польським князям Сапегам. Дорога, правда без назви, на місці нинішньої вулиці вказана у плані міста в 1750 році, по ній проходила межа між Галицьким і Краківським передмістями Львова. Десь у 1840 році вона почала називатися вулицею Новий Світ, і ця назва розповсюдилася на район на захід від неї (район Новий Світ ).

Забудова вулиці почалася в останній чверті XIX століття. У 1877 році на вулиці збудували головний корпус Технічної академії (тепер головний корпус університету «Львівська політехніка» ), в 1894 році по ній пустили лінію електричного трамвая. У радянський період Львівський політехнічний інститут отримав ще декілька будівель на вулиці, для нього були побудовані також нові корпуси. У цей час, в забудові вулиці переважає еклектика і сецесія, характерні для архітектури Львова кінця XIX #160 — початку XX століття.

Споруди і архітектурні пам'ятки

  • № 1. Пам'ятка архітектури місцевого значення №#160 2157
Будівля Львівського міського управління міліції і Львівського міського управління СБУ (колишні казарми жандармерії), до якого примикає колишня політична в'язниця («Тюрма на Лонцького» ). Збудована у 1890-х роках за проектом Юзефа Каетана Яновського. як будинок управління поліції і казарми жандармерії [2]. 23 вересня 2008 року будівлю внесено до переліку памʼяток культурної спадщини, що не підлягають приватизації. [3]
  • № 2, 4, 6. Сецесійні будинки спроектовані Владиславом Дердацьким спільно із Вітольдом Мінкевичем у 1909 році і збудовані фірмою Івана Левинського [4] [5] .
  • № 3. Колишня будівля Нафтового банку. Збудована фірмою Едмунда Жиховича за проектом Адольфа Піллера у 1910 році [6] [5] .
  • № 5. Збудований у 1910 році ймовірно за проектом Адольфа Піллера [5] .
  • № 7. Будинок споруджений за проектом Альфреда Каменобродського у 1877 році [7] .
  • № 8. Пам'ятка архітектури місцевого значення №#160 345/1 Будівля середньої школи №#160 3. До вересня 1939 р.#160 — загальноосвітня мішана школа ім. св. Марії Магдалини («Магдуся» пол. «Magdusia» ). Збудована 1883 року в популярному на той час «аркадовому стилі». Архітектор Юліуш Гохберґер [11] [12] .
  • № 12. Пам'ятка архітектури місцевого значення №#160 194 Головний корпус Львівської політехніки. Збудований за проектом і під технічним наглядом Юліана Захаревича, відкритий 1877 року. Скульптурне оздоблення Леонарда Марконі. Еміля Шредля, розписи інтер'єру Яна Матейка [13] .
  • № 14. Пам'ятка архітектури місцевого значення №#160 195 Будівля Львівської академічної гімназії (з 1906 року до захоплення Галичини та Волині Радянським Союзом у 1939 році єдина державна гімназія з викладанням українською мовою).
  • № 16. Житловий будинок зведений у 1909 році. Архітектор Станіслав Дец [14] .
  • № 21. Тут на початку XX століття діяла аптека Едварда Брюкнера «Під Агнцем Божим» [15] .
  • № 22. Будинок споруджений за проектом Юзефа Горунґа у 1911 році [16] .
  • № 24. Кутовий будинок на розі із вулицею Карпінського. Споруджений у стилі раціонального модерну, із гротескним трактуванням ордерних елементів, має оригінальну композицію архітектурних об'ємів. Збудований 1913 року на замовлення Берля Фінклера. Архітектор Фердинанд Касслер [17]. скульптури Зигмунта Курчинського [18] .
  • № 28. П'ятий навчальний корпус Львівської політехніки, в оформленні якого використаний титан.
  • № 29. На першому поверсі розміщене відділення №#160 1 Приватбанку [19] .
  • № 32. Колишній монастир Святої Терези з дитячим притулком св. Софії. Збудований у 1855 —1862 роках за проектом Йосифа Франца [20]. За радянського часу#160 — військова кафедра, дослідний завод, а пізніше кафедра автомобілів Львівської політехніки.
  • № 31, 33. Будинки у стилі орнаментальної сецесії, споруджені у 1908 році для Юзефа Кеніга. Спільний проект Владислава Гертманна і Юзефа Пйонтковського [21] [22] .
  • № 47, 47а. Стельові розписи сходових кліток будинків виконали художники Ісер Феллер і Моїсей Крох [23] .
  • № 59, 61. Власні прибуткові будинки скульптора і архітектора Каспара Юліана Драневича. збудовані ним у 1906 році. Співавтор проекту Ігнацій Виняж [24] .
  • № 71-73. Житлові будинки, споруджені 1897 року за проектом Людвіка Балдвіна-Рамулта [10] .
  • № 87. Житловий будинок споруджений за проектом Анджея Ґоломба у 1892 році [25] .
  • № 89. Прибутковий будинок, споруджений на розі із нинішньою вулицею Героїв УПА 1881 року за проектом Яна Карасінського [26] .
    • № 91. Пам'ятка архітектури місцевого значення №#160 198

      Будівля середньої школи №#160 55. Споруджена у 1892 —1893 роках за проектом Броніслава Бауера й Івана Долинського як Мішана школа ім. С.#160 Конарського [27] .

    Примітки

      Офіційний портал Львівської міської ради Трамваї Переглянуто 25 липня, 2010 Архітектура Львова…#160 — С. 274, 275. ↑ а б Закон України Про Перелік памʼяток культурної спадщини, що не підлягають приватизації на сайті Верховної Ради України. Переглянуто 10 вересня, 2010 Енциклопедія Львова.#160 — Т. 2.#160 — С. 42. ↑ а б в Архітектура Львова…#160 — С. 490. Енциклопедія Львова.#160 — Т. 2.#160 — С. 322. Архітектура Львова…#160 — С. 342. Архітектура Львова…#160 — С. 98. Архітектура Львова…#160 — С. 139, 140. ↑ а б Бірюльов#160 Ю.#160 О. Бальдвін-Рамулт Людвіґ // Енциклопедія сучасної України. — К: Національна академія наук України. Наукове товариство імені Шевченка. 2003. — Т.#160 2. — С.#160 180. — ISBN 966-02-2681-0 . Енциклопедія Львова.#160 — Т. 1.#160 — С. 569. Архітектура Львова…#160 — С. 282. Архітектура Львова…#160 — С. 290, 291. Енциклопедія Львова.#160 — Т. 2.#160 — С. 48. Енциклопедія Львова.#160 — Т. 1.#160 — С. 81. Енциклопедія Львова.#160 — Т. 1.#160 — С. 558. Архітектура Львова…#160 — С. 469, 486, 487. Бірюльов#160 Ю.#160 О. Мистецтво…#160 — С. 102. Приватбанк. Офіційний сайт. Офисы во Львове (рос.) Переглянуто 8 серпня, 2010 Архітектура Львова…#160 — С. 301, 302. Енциклопедія Львова.#160 — Т. 1.#160 — С. 516. Архітектура Львова…#160 — С. 488. Бірюльов#160 Ю.#160 О. Мистецтво…#160 — С. 79. Енциклопедія Львова.#160 — Т. 2.#160 — С. 150. Енциклопедія Львова.#160 — Т. 1.#160 — С. 629. Бірюльов#160 Ю.#160 О. Карасінський Ян // Енциклопедія Львова / За редакцією А.#160 Козицького. — Львів: Літопис, 2010. — Т.#160 3. — С.#160 103. — ISBN 978-966-7007-99-7 Архітектура Львова…#160 — С. 285.

    Джерела

    • Архітектура Львова: Час і стилі. XIII—XXI ст.. — Львів: Центр Європи, 2008. — 720#160 с. — ISBN 978-966-7022-77-8
    • Енциклопедія Львова (За редакцією А.#160 Козицького та І.#160 Підкови)#160 — Львів#160 : Літопис, 2007. т.#160 1.#160 — 651.#160 — С. ISBN 978-966-7007-68-8 т.#160 2#160 — 603 с. ISBN 978-966-7007-69-0.
    • Бірюльов#160 Ю.#160 О. Мистецтво львівської сецесії. — Львів: Центр Європи, 2005. — 184#160 с. — ISBN 966-7022-44-7 .

    Источники: http://www.duo.com.ua/ru/obyavlenyya/detaly-obyavlenyya/1698, http://www.ozimka.com/rent/flat/498690, http://www.rent.lviv.ua/ua/apartments/3-3-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%80%D1%8B/58-%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2-%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D1%8B-9.html, http://lviv.glo.ua/tyrism/gotelno-vidpochinkovij-kompleks-galicka-korona.html, http://library.kiwix.org/wikipedia_uk_all/A/%D0%92%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F%20%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B8%20(%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2).html

    Категория: Архив | Добавил: lvov-32 (18.09.2015)
    Просмотров: 727 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    avatar